+420 736 188 061

O společnosti

Kdo jsme

Naše rodinná společnost 4SC s.r.o. byla založena v Ostravě, skloubila se tak životní zkušenost, cit pro příležitost a moderní pohled v oblasti developerství. Budujeme inovativní nemovitosti určené k bydlení a podnikání, pro rodiny, mladé lidi, seniory i společnosti. Na trhu jsme již 11 let a za cíl jsme si dali: „Zvyšovat standard bydlení a obohacovat českou architekturu“. Naše projekty, které naleznete na zajímavých místech po celé České republice, splňují dnešní náročné požadavky na bydlení a podnikání. Domy, byty či nebytové prostory stavíme v souznění se zákazníkem.
Pracujeme a profilujeme se jako rodinný developer, kterému není jedno co bude za deset let. Naše projekty neopouštíme a s některými se rozloučit ani neumíme. Architektura nás prostě fascinuje a developerství bereme vážně a s respektem. Máme sílu tvořit.

Pohled do historie

Jsme výjimeční, a i se tak cítíme, jelikož vznik společnosti byl na významné datum 28.října, což je důležitý milník pro Českou republiku i pro nás. V tento den jsme začali rozvíjet naše vize a strategicky připravovat 4SC projekty. Od té chvíle se nám změnil život.

Kde jsme začínali

Naším rodným domovem je Ostrava. Zde se velmi dobře orientujeme a známe potřeby kupujících i trh s nemovitostmi. Výstavba netradičních budov, výjimečná architektura a kvalitně odvedená práce zde chyběla řadu let. Chtěli jsme být trendy a zvednout tak standard bydlení v Ostravě. Začátky pro nás nebyly vůbec lehké. Vše nové skýtalo spoustu otazníků i přešlapů, ale my byli průkopníci a šli jsme do toho s vervou. Zaslouženou odměnou byli spokojení majitelé našeho prvního projektu v Ostravě.

Jak pracujeme

Pečlivě si vybíráme polohu pozemku tak, aby bylo zajištěno soukromý budoucích obyvatel. Není to jen o tom, postavit nemovitost a rychle odejít. Naše práce začíná podrobným zkoumáním, zdali je prostor vhodný pro bydlení či podnikání. Následuje dlouhá a strastiplná cesta, než se dostaneme k realizaci a můžeme začít s výstavbou. Součástí cesty je i vizualizace projektu, tu navrhujeme citlivě s přihlédnutím k okolní architektuře a životnímu prostředí.
Náš cíl je stavět prostory pro bydlení či podnikání s dlouhodobou hodnotou. Nadčasovost staveb a jejich netradiční vizuální stránku jsme si osvojili v zahraničí. Svým úsilím a pílí dělat věci jinak, jsou naše projekty unikátní. V České republice je mnoho projektů, ale v těch našich naleznete duši. Nejsou to jen holé zdi, omítky a beton. Vznikají zde životní příběhy našich spokojených zákazníků.